Skip to content

Týden imunity

Týden imunity nejen ve dnech 19. – 25. 10. 2020

Týden imunity je osvětová akce poukazující na důležitost průběžné péče o zdraví a celoročního budování imunity.

Chceme upozornit, že péči o zdraví a zejména o imunitu je třeba věnovat se komplexně a vytrvale. Právě proto jsme se rozhodli čtvrtý lednový týden zasvětit imunitnímu systému a zdravému stylu života. V tomto roce to bude týden od 19. října 2020.

Tento termín byl zvolen se znalostí statistik onemocnění virózami, jejichž hrozba právě v tomto období stoupá. Kdy jindy bychom tedy měli věnovat zvýšenou pozornost péči o svou imunitu?

Nástrahám v podobě nejčastějších onemocnění horních cest dýchacích se můžete z větší části vyhnout. Jak na to? Připravili jsme pro vás sérii článků, soutěží a akcí, které vás naučí, jak být odolnější, zdravější a díky tomu aktivnější.

Ve spolupráci s řadou subjektů věnujících se péči o zdraví chystáme aktivity po celé republice. Na stránkách Týdenimunity.cz vás budeme pravidelně informovat o tom, co se děje ve vašem regionu, a zasvětíme vás do tajů dlouhodobého budování silné imunity.

Věřte, že zde na našich stránkách se dozvíte mnohé. Nezapomeňte, že podrobné a fundované informace se však nejlépe dozvíte přímo ve vaší lékárně nebo u ošetřujícího lékaře. S mnohými velmi úzce spolupracujeme, a proto víme, že odborníci jsou na vaše dotazy nejlépe připraveni.

Pevně věříme, že společně zvýšíme obranyschopnost organismů nejen vašich, ale i vašich nejbližších. Přiznejme si, že právě na ně myslíte nejvíce.

Váš tým Týdne imunity